Zákazníkům nabízíme bezplatné profesionální poradenství,
vyplývající z dlouholetých zkušeností v oboru.

Doplňky - Žaluzie

Vnitřní žaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.


Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu včetně dřevin a samozřejmě v široké barevné škále, včetně imitací dřevin.


Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.


  • vzorník barev

  • Žaluzie 1

  • žaluzie 2

  • vzorník barev 1

  • imitace dřeva


Vertikální žaluzie

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.


S vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.


Také výběr látek vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.


S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojůhelníkové nebo obloukové tvary.


Lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v mistnosti.

  • vertikální látkové žaluzie

  • vertikální látkové žalluzie 1

Novinky

Zimní slevy

až 46 %


Dodavatelé a obchodní partneři